1. setkání na zahradě LK Vrbínek

1. setkání na zahradě LK Vrbínek

Milí přátelé,

s radostí Vám oznamujeme, že se příští uterý 27.7. v rozmezí 16-19 hodin uskuteční první přátelské posezení a setkání na zahradě Lesního klubu Vrbínek…

… rodičů, dětí …. a všech, kdo o naší školce uvažují a třeba nejsou rozhodnutí…

Moc rádi bychom Vás všechny poznali a věříme, že i vy nás 🙂

Zveme všechny přátele, rodiče a děti na přátelské posezení s piknikem (každý si může donést něco na zub), opékáním buřtů a skotačením dětí na naší zahradě.

Máme za sebou už kus odvedené práce, zahradu (původně džungli 🙂 ) máme vyklizenou, posečenou, a nyní nás čeká to nejdůležitější – připravit společně s Vámi zázemí pro děti. Buďte s námi u toho už od začátku.

Plánujeme pohodové popovídání o tom, jakou bychom chtěli naši školku mít a jak bude vypadat naše zázemí. Moc rádi si vyslechneme Vaši představu o školce, bude prostor pro Vaše dotazy, připomínky, sdílení přání i obav v přátelském duchu.

Jsme moc zvědaví i na ty nejmenší, co je baví, co mají rádi. Budeme se snažit jejich přání zahrnout i do konceptu naší školky.Budeme moc rádi, když se společně s námi zapojíte do budování zázemí a vytvoříme si školku, ve které nám všem bude hezky. 🙂

Pokud budete mít chuť a čas se za námi přijet podívat, popovídat si, opéct buřta… Oceníme, když tady v události odkliknete svoji účast, ať víme, na koho se těšit. 😊

A pokud už budete mít zrovna jiné plány, nevěšte hlavu, během srpna určitě proběhne další setkání při příležitosti stavění teepee. 🙂