Vrbáček

Provoz klubíku Vrbáček

Datum Klubík se koná Informace
22.3. Ano
29.3. Ne Provozní důvody
5.4. Ne Provozní důvody
12.4 Ne Provozní důvody
19.4. Ano

Klubík Vrbáček – setkávání pro děti (2-4 roky) a jejich rodiče

Klubík Vrbáček probíhá od září do června a slouží k adaptaci, aby si děti za přítomnosti svých rodičů mohly přirozeným a pozvolným způsobem zvykat na kolektiv a pobyt ve venkovním prostředí. Jeho náplň se co nejvíce přibližuje náplni našeho lesního klubu. Pozvolnou formou se tak děti seznámí s naším zázemím a prostředím Lesního klubu, nedalekým lesem i s případnými  budoucími kamarády.

Budoucí docházka do lesního klubu však není podmínkou účasti, klubík funguje také jako volnočasová aktivita pro děti a rodiče, kteří chtějí trávit více času pod širou oblohou. 🙂 Po ranním přivítání vyrážíme na objevitelskou výpravu do blízkého lesa, kde děti čekají zajímavé aktivity i volná hra. 

Děti a rodiče se scházejí každý pátek v 9:30 hod., kdy začíná 2-2,5hodinový program. V případě hodně nepříznivého počasí je možné využít zázemí maringotky. S sebou si vezměte podsedák/karimatku na sezení, svačinku a pití, oblečení dle počasí. 🙂

Pokud není kapacita klubíku zcela naplněna, je možné se připojit během celého roku. V případě zájmu o docházku budeme rádi, když vyplníte předběžnou přihlášku. My se Vám poté obratem ozveme a v případě volného místa Vás rádi pozveme na nejbližší páteční setkání. Na školní rok 2023/24 máme ještě volná místa.

Ceník

Jednorázový vstup 150 Kč (je nutné se vždy den předem přihlásit pomocí emailu).

Permanentka na 6 vstupů s platností 2 měsíce 720 Kč  (tj. 120Kč /1 vstup).

Ve státní svátky a v období 23.12.-2.1. je provoz klubíku zastaven (zohledňujeme při platnosti permanentek).