Vrbáček

Klubík Vrbáček – setkávání pro děti (2-4 roky) a jejich rodiče

Klubík Vrbáček slouží k adaptaci, aby si děti za přítomnosti svých rodičů mohly přirozeným a pozvolným způsobem zvykat na kolektiv a pobyt ve venkovním prostředí. Jeho náplň se co nejvíce přibližuje náplni našeho lesního klubu a je veden stejnými průvodci jako samotný Lesní klub Vrbínek. Pozvolnou formou se tak děti seznámí s naším zázemím a prostředím Lesního klubu, nedalekým lesem i s případnými  budoucími kamarády.

Budoucí docházka do lesního klubu však není podmínkou účasti, klubík funguje také jako volnočasová aktivita pro děti a rodiče, kteří chtějí trávit více času pod širou oblohou. 🙂 Po ranním přivítání vyrážíme na objevitelskou výpravu do blízkého lesa, kde děti čekají zajímavé aktivity i volná hra. 

Děti a rodiče se scházejí každý čtvrtek za každého počasí v 9:30 hod., kdy začíná 2-2,5hodinový program. V případě hodně nepříznivého počasí je možné využít zázemí maringotky. S sebou si vemte podsedák/karimatku na sezení, svačinku a pití, oblečení dle počasí. 🙂

Pokud není kapacita klubíku zcela naplněna, je možné se připojit během celého roku. V případě zájmu o docházku budeme rádi, když vyplníte předběžnou přihlášku na odkazu https://forms.gle/4yMzhoQ6e8KULbPn9. My se Vám poté obratem ozveme a v případě volného místa Vás rádi pozveme na nejbližší čtvrteční setkání.

Ceník

Jednorázový vstup 150 Kč (je nutné se vždy den předem přihlásit pomocí emailu).

Permanentka na 6 vstupů s platností 2 měsíce 720 Kč  (tj. 120Kč /1 vstup).

Ve státní svátky a v období 23.12.-2.1. je provoz klubíku zastaven (zohledňujeme při platnosti permanentek).