Vrbáček

Klubík Vrbáček – setkávání pro děti (2-4 roky) a jejich rodiče

Klubík Vrbáček slouží k adaptaci, aby si děti za přítomnosti svých rodičů mohly přirozeným a pozvolným způsobem zvykat na kolektiv a pobyt ve venkovním prostředí. Jeho náplň se co nejvíce přibližuje náplni našeho lesního klubu a je veden stejnými průvodci jako samotný Lesní klub Vrbínek. Pozvolnou formou se tak děti seznámí s naším zázemím a prostředím Lesního klubu, nedalekým lesem i s případnými  budoucími kamarády.

Budoucí docházka do lesního klubu však není podmínkou účasti, klubík funguje také jako volnočasová aktivita pro děti a rodiče, kteří chtějí trávit více času pod širou oblohou. 🙂 Po ranním přivítání na děti čeká krátký program a poté vyrazí na objevitelskou výpravu do blízkého lesa, kde je čekají zajímavé aktivity. 

Děti a rodiče se scházejí každý čtvrtek za každého počasí v 9:30 hod., kdy začíná zhruba dvouhodinový program. V případě hodně nepříznivého počasí je možné využít zázemí týpí. 

Pokud není kapacita klubíku zcela naplněna, je možné se připojit během celého roku. V případě zájmu o docházku budeme rádi, když vyplníte předběžnou přihlášku na odkazu https://forms.gle/4yMzhoQ6e8KULbPn9. My se Vám poté obratem ozveme a v případě volného místa Vás rádi pozveme na nejbližší čtvrteční setkání.

Provoz Vrbáčku poběží během září a října. Provoz listopad-únor bude otevřen podle případného zájmu rodičů. Bude možné si zakoupit další permanentku na listopad-prosinec, vyzkoušet si zimní provoz a kdyby to bylo pro dítko kvůli nízkým teplotám moc náročné, lze permanentku pozastavit a nevychozené lekce si vybrat na jaře. Permanentce se tedy prodlouží platnost a nepropadne. 

Momentálně je kapacita klubíku naplněna. Je možné vyplnit přihlášku jako náhradník a my se Vám v případě volného místa ozveme.

Ceník

Jednorázový vstup 150 Kč (je nutné se vždy den předem přihlásit pomocí našeho rezervačního systému).

Permanentka na 6 vstupů s platností 2 měsíce 720 Kč  (tj. 120Kč /1 vstup).